Reprezentant Relatii cu Clientii

EasyCall Comunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Se cauta persoane dinamice, orientate catre client si cu foarte bune ablitati de comunicare plus:
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului
- disponibilitate pentru training cu durata de 1 saptamana in regim full time inainte de inceperea proiectului propriu-zis. Dupa aceasta perioada de training in regim full time, programul de lucru va fi PART TIME sau FULL TIME, in functie de alegerea facuta de candidat.

Cunoasterea unei limbi straine si/ sau experienta in domeniul call center ar putea reprezenta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
- oportunitati de promovare
- mediu de lucru tanar si profesionist
- formare profesionala

EasyCall Comunicatii - www.easycall.ro - membra a trustului CGS, cea mai mare companie de outsourcing de pe piata romaneasca de profil. Ofera servicii de call center si contact center clientilor sai de pe piata interna si internationala.