Reprezentant Relatii cu Clientii.

EasyCall Comunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania EasyCall Comunicatii recruteaza pentru sediul sau din Bucuresti in regim de lucru Part Time sau Full Time Reprezentant Relatii cu Clientii.

CERINTE

- persoane dinamice, client-oriented si cu foarte bune ablitati de comunicare
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului
- disponibilitate pentru training cu durata de 2 saptamani in regim full time inainte de inceperea proiectului propriu-zis. Dupa aceasta perioada de training in regim full time, programul de lucru va fi PART TIME sau FULL TIME, in functie de alegerea facuta de candidat.
- cunoasterea unei limbi straine si/ sau experienta in domeniul call center ar putea reprezenta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitati de promovare
- mediu de lucru tanar si profesionist

EasyCall Comunicatii - servicii si solutii call center. EasyCall Comunicatii ofera servicii specifice de contact center (customer support, telemarketing, help desk, collection, campanii SMS etc) clientilor si partenerilor sai.