Reprezentant Relatii Clienti

Computer Generated Solutions ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Call Center de renume din Romania angajeaza persoane comunicative cu spirit de echipa dezvoltat, part time si full time.
Ofera telefonic asistenta si suport in functie de solicitarile clientilor.
Abilitati:
- cunostinte medii operare Microsoft Office;
- abilitati de comunicare;
- spirit de echipa

CERINTE

Se cauta persoane dinamice, orientate catre client si cu foarte bune ablitati de comunicare plus:
- proactivitate, spirit de echipa
- interes pentru maximizarea satisfactiei clientilor
- dorinta de a se dezvolta in cadrul companiei;
- disponibilitate de lucru in ture;

Disponibilitate pentru training cu durata de 1 saptamana in regim full time inainte de inceperea proiectului propriu-zis. Dupa aceasta perioada de training in regim full time, programul de lucru va fi PART TIME sau FULL TIME, in functie de alegerea facuta de candidat.

Experienta in domeniul call center ar putea reprezenta un avantaj.

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro