Reprezentant Regional Vanzari

SC Top Executive Search SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Contactarea de noi potentiali clienti
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
Raspunde de indeplinirea targetului de vanzari

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara prezinta avantaj
Absolvent studii medii/superioare
Cunostinte operare PC
Permis de conducere
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Persoana dinamica, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

Oferta in functie de indeplinirea indicatorilor de performanta:
- masina (in timpul serviciului)
- telefon
- laptop
- Participatie la profit

TOP Recrutare este o firma care are ca domenii de activitate oferirea de consultanta in comunicare, resurse umane precum si servicii training de inalta calitate. In prezent activitatea firmei se axeaza strict asupra recrutarii, consultantei in domeniul resurselor umane si proiectarii de posturi, raza de actiune extinzandu-se in intreaga tara.
Pentru clientul nostru recrutam Reprezentanti regionali vanzari