Reprezentant promovare - medicina alternativa

Impulser Group International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa transmită publicului credibilitate, siguranță de sine, calm, empatie și stăpânirea subiectelor abordate;
- preferabil o voce clară și dicție bună, încredere în sine, ușurință în comunicarea interpersonală;
- simțul distributivității dezvoltat, capacitatea de a improviza și de a lua decizii;
- buna capacitate de a lucra cu calm în condiții de stres;
- cunoașterea și stăpânirea subiectelor și temelor pe care le prezintă;
- abilitați asemănătoare cu ale unui actor, prezentator, căruia ii place scena
- preluarea, analiza si dezvoltarea relației cu clienții actuali;
- deplasare pe teren in vederea prezentării firmei si gamei de produse comercializate;
- expediere si prezentare oferte de preț, centralizare oferte;

CERINTE

- permis de conducere cat. B;
- experiența in vânzări minim 2 ani;
- abilitați de comunicare, organizare si planificare, negociere si vânzare;
- bune aptitudini de operare PC (MS Office - Word, Excel);
- persoana serioasa si responsabila;
- integrare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv.

Companie din Elvetia care promoveaza, la cele mai ridicate standarde, medicina alternativa si produsele adiacente acesteia.