Reprezentant promovare

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii, produselor si serviciilor companiei;
- Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
- Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;
- Raportare si comunicare cu superiorul ierarhic.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare;
- Experienta anterioara in promovare, minim 1 an;
- Persoana dinamica cu o atitudine pozitiva, echilibrata cu excelente abilitati de comunicare, negociere si o deosebita atentie la detalii;
- Cunostinte de operare PC (MS Office);
- Orientat spre rezultate, sociabil, energic, spirit de echipa, onestitate si integritate;
- Permis de conducere categoria B, si disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist;
-Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala;
-Pachet de beneficii motivant.

Prima Farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998. In prezent, Help Net detine peste 95 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Cluj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 800 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.

Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.