reprezentant oriflame (comision 40%)

pandrea georgiana pfa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oriflame ofera oportunitati deosebite de afaceri celor care doresc sa castige bani inca din prima zi a activitatiii lor si care stiu sa munceasca in echipa pentru a-si indeplini ambitiile si visurile personale cu ajutorul acestui concept special de afacere - Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow.

CERINTE

Responsabilitati:
- gasirea potentialilor clienti
- acordarea de consultanta si recomandari,
- vanzare produse Oriflame de pe brosurile lunare
- livrarea produselor la clientii personali
- incasare contravaloare
- achitarea facturilor in timp util, maxim 21 zile
Cerinte
Comision 40% + Diverse bonusuri si cadouri! PART-TIME

Cerinte:
- Persoana prezentabila,
- Abilitati de comunicare;
- Dimanism, ambitie;
- Dorinta de a isi majora veniturile.
- SERIOZITATE!!

BENEFICII OFERITE

Comisioane din vanzari intre 23-40% (in functie de valoarea comenzii: 25lei-249lei - 23%; 250lei-499lei - 30%; peste 500lei - 40%)
- Diverse bonusuri si cadouri!!!
- Program flexibil, part-time, posibilitatea de a-ti desfasura activitatea in paralel cu alte joburi full-time
- Posibilitate de promovare
- Diverse cadouri

comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor