reprezentant oriflame (40% comision)

pandrea georgiana pfa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- gasirea potentialilor clienti
- acordarea de consultanta si recomandari,
- vanzare produse Oriflame de pe brosurile lunare
- livrarea produselor la clientii personali
- incasare contravaloare
- achitarea facturilor in timp util, maxim 14 zile

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie ambitios, comunicativ, social si serios.
Se cauta persoane constiincioase si dornice de a incepe o cariera in acest domeniu din orice localitate din tara.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Comisioane din vanzari intre 23-50% (in functie de valoarea comenzii: 50lei...249lei - 23%; 250lei...499lei - 30%; peste 500lei - 40%; 50% pt comenzi peste 150lei in campanii speciale)
- Diverse bonusuri si cadouri!!!
- Program flexibil, part-time, posibilitatea de a-ti desfasura activitatea in paralel cu alte joburi full-time, sau fara a lipsi de la scoala ori cursuri; iar daca beneficiezi si de ING Home Bank nu mai ai nevoie sa pleci de acasa si sa stai la cozi pt a plati produsele vandute.
- Sansa de a promova rapid in structurile de vanzari;
- Beneficiezi de dicount la achizitionarea produselor Oriflame;

comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor