REPREZENTANT NATIONAL DE VANZARI

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder recruteaza pentru clientul sau, importanta companie multinationala ce ofera servicii de transport si logistica, un Reprezentant National de Vanzari - Oportunitate deosebita de cariera.

Responsabilitati:

- identificarea de noi oportunitati de dezvoltare a afacerii;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- propunerea de solutii in vederea imbunatatirii calitatii serviciilor;

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor de servicii (experienta in logistica constituie un real avantaj).
- Persoana dinamica.
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres.
- Persoana motivata.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu multinational.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!