REPREZENTANT MEDICAL VANZARI - Rep AESCULAP - BBRAUN Germania

RAFI INTERNATIONAL - Reprezentanta BBRAUN - AESCULAP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va studia /urma activitati de training privind echipamentele medicale din portofoliul firmei;
- se va integra si va primi sprijinul departamentului de vanzari;
- va primi o zona de responsabilitate (o lista de spitale);
- in aceasta zona / spitale va derula activitati de promovare si vanzare echipamente medicale pentru bloc operator

CERINTE

Interesat intr-o cariera in VANZARI INSTRUMENTAR CHIRURGICAL si MATERIALE SUTURA/SPECIALITATI CHIRURGICALE, mese operatii, lampi operatie;
Calitatea de a stabili si intretine excelente relatii cu oamenii;
Bun negociator;
Logic, analitic, organizat, capabil de performanta;
Capacitate buna de evaluare, analiza si de a lua independent decizii;
Studii superioare: Medic, Inginer, Economist ... cu experienta in vanzari echipamente medicale;
Buna cunoastere a sistemului sanitar.
Bune cunostinte de lucru cu PC (word, excel, power point, outlook,);
- NE INTERESEAZA DOAR COLABORARI PE TERMEN LUNG - NEDETERMINAT

BENEFICII OFERITE

- se ofera salariu 2.000 RON - 2.200 RON + comision;
- comisionul poate aduce castiguri importante;
- salariul integral in cartea de munca
- masina de serviciu
- laptop
- telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

Firma este certificata ISO 9001 (TUV Germania).
Firma are ca obiectiv permanent mentinere unui mediu placut - confortabil - performant-profesional de lucru.
Reprezentanta in Romania a unui grup de firme din Germania, (AESCULAP - BBRAUN - MAQUET) producatori de instrumentar si aparatura medicala pentru chirurgie - bloc operator.
Este nevoie de intense activitati de promovare si o excelenta relatie cu potentialul client.
Activam de 14 ani pe piata romaneasca, iar acest post este scos la concurs datorita dezvoltarii companiei.
Detalii: www.rafi.ro