Reprezentant Medical- vanzare programe de tratament pentru strainatate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important Centru Medical din Romania ce activeaza pe piata din 1995 si pana in prezent a dezvoltat parteneriate puternice cu doua Clinici de renume din Israel. In mometul de fata este reprezentantul oficial al acestora pentru promovarea unor pachete de servicii medicale oferite de catre parteneri (pachetul de servicii contine urmatoarele specializari: obstetica si ginecologie, oncologie, chirurgie, ortopedie, pediatrie, urologie, oftalmologie etc.).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:
- vanzarea programelor de tratament pentru strainatate puse la dispozitie prin intermediul Centrului din Romania;
- promovarea imaginii companiei angajatoare impreuna cu partenerii acestora;
- implementeaza stategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor;
- informeaza pacientii/clientii interesati in ceea ce priveste modalitatea de a obtine serviciile medicale de care au nevoie;
- pastreaza legatura cu pacientul/clientul pe toata perioda premergatoare tratamentelor si expertizelor cat si in perioda de desfasurare a acestora;
- ofera asistenta pe toata perioda colaborarii cu clientul.

Oferta/beneficii:
- salariu fix+comision in functie de realizari;
- training oferit de specialisti in domeniu.

CERINTE

Cerinte:
- experienta pe o pozitie similara (reprezentant vanzare, reprezentant medical);
- preferabil experienta de vanzare in domeniul medical, farmaceutic, servicii conexe;
- studii superioare finalizate in domeniul medical (reprezinta un avantaj);
- contacte si networking puternic in domeniul medical;
- disponibilitate de deplasare pe zona alocata;
- persoana serioasa, perseverenta si responsabila;
- dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
- persoana capabila de automotivare, energica;