Reprezentant medical farmacii- suplimente nutritive

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea brand-ului si a suplimentelor nutritive aflate in portofoliu;
- Vizitarea clientilor alocati si respectarea programului saptamanal de vizitare si promovare in aria de responsabilitate;
- Planificarea si organizarea intalnirilor cu farmacistii si medicii targetati;
- Vizitarea locatiilor si indeplinirea obiectivelor de vizitare: promovare produse, merchandising, implementare promotii, training farmacisti, preluare comenzi;cresterea vanzarilor;
- Realizarea targetului de vanzare, incasare, nr vizite, etc;
- Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
- Construirea si gestionarea relatiilor cu farmacistii si medicii din aria alocata in concordanta cu politica comerciala;
- Monitorizarea activitatii concurentei locale;
- Participarea la sedintele de vanzare si intocmirea rapoartelor de vizitare;

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs;
- Constituie un avantaj studiile superioare finalizate in domeniile: biochimie, farmacie, medicina, sportiv;
- Experienta relevanta pe o pozitie similara min 1 an;
- Cunostinte bune despre suplimente nutritive;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Initiativa in actiuni si orientare spre obtinere rezultate;
- Capacitate ridicata de invatare si autodezvoltare;
- Dinamism, entuziasm si motivare;
- Competente etice si loialitate;
- Cunoasterea limbii engleza la nivel bun;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte bune de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix si bonus-uri din realizari.
Masina, laptop, telefon.

Furnizam solutii extinse pentru proiecte de Resurse Umane inca din 2005. Adaptam cu succes noile tendinte in domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.

Munca noastra include solutii bazate pe analize si experienta, programe de implementare a strategiilor de retentie si motivare personal adaptate fiecarui partener, analize complete ale profilurilor candidatilor, selectia strategiei optime pentru implementarea fiecarui proiect, evaluarea si monitorizarea eficientei solutiilor propuse.

Aceasta se traduce in programe inteligente sustinute prin baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si head-hunting.

Misiune: sa contribuim la indeplinirea obiectivelor partenerilor nostri prin abordarea celui mai important capital al oricarei companii; cel intelectual!