Reprezentant medical STRYKER

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in zona alocata
- realizarea si dezvoltarea unor puternice relatii cu clientii existenti si cei potentiali
- planificarea, stabilirea si organizarea de intalniri cu acestia
- identificarea nevoilor si oferirea celor mai bune solutii
- monitorizarea permanenta a competitiei si a pietei
- mentenanta contractelor existente

CERINTE

- studii universitare medicale absolvite, de preferat, avantaj specializare pe ortopedie
- experienta anterioara in domeniul medical si vanzari constituie un avantaj
- limba engleza (scris, citit, vorbit), nivel mediu/avansat
- permis auto categ.B, fara accidente
- disponibilitate deplasari in zona alocata
- excelente abilitati de comunicare, negociere, putere de decizie
- atitudine proactiva, impunatoare, matura
- persoana complianta, respectabila, diplomata

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala, intr-un mediu de lucru care recompenseaza inalta performanta si dezvoltarea individuala
- pachet salarial atractiv plus sistem de bonusare motivant
- programe de pregatire profesionala
- instrumentele de lucru necesare (automobil, telefon mobil, laptop)
- posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale

EXPAND HEALTH ROMANIA recruteaza pentru STRYKER, lider mondial în domeniul implanturilor ortopedice ¿i unul dintre cei mai mari produc¿tori de dispozitive medicale din lume.