REPREZENTANT MEDICAL SERVICII DE IMAGISTICA DENTARA COMPUTERIZATA

Maof Group RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prezentarea si promovarea serviciilor oferite de companie potentialilor clienti;
• Identificarea de noi clienti, dezvoltarea bazei de date de clienti;
• Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
• Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzare;
• Negociere si intocmire de contracte;
• Intocmirea periodica a planurilor si rapartelor de activitate.

CERINTE

• Studii superioare medicale;
• Experienta de minim un an in vanzarea de servicii medicale - reprezinta avantaj;
• Experienta in domeniul radiologiei dentare - reprezinta un avantaj;
• Limba engleza avansat;
• Excelente abilitati de prezentare, comunicare;
• Putere de convingere;
• Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, rezistenta la stres;
• Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

• Conditii de munca excelente;
• Training de specialitate in strainatate.

Maof Romania este o companie multinationala specializata in recrutare, selectie si leasing de personal.