REPREZENTANT MEDICAL- PROMOVARE SERVICII RADIOLOGIE-IMAGISTICA MEDICALA

GRAL MEDICAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea serviciilor de radiologie si imagistica medicala.
- Promovarea imaginii firmei si a serviciilor catre medici
- Realizarea vizitelor zilnice
- Negocierea si incheierea contractelor
- Sustinerea vanzarilor si indeplinirea obiectivelor de vanzari
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- Monitorizarea activitatii concurentei

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Permis categoria B
- Cunostinte operare PC
- Atitudine proactiva si orientare catre clienti
- Experienta in domeniu de minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea da a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare
- Sanse reale de promovare
- Salariu fix + comision de vanzari
- Telefon
- Training permanent

GRAL MEDICAL este unul duntre principalii furnizori de pe piata serviciilor de sanatate din Romania, numarul 1 pe piata serviciilor de laborator.
GRAL MEDICAL a dezvoltat o retea nationala de centre de diagnostic si tratament asigurand o gama complexa de servicii :

- asistenta primara
- asistenta ambulatorie de specialitate
- laborator de analize medicale
- investigatii paraclinice
- asistenta medicala in domeniul sanatatii si securitatii in munca
- asistenta medicala de inteprindere ( cabinete de inteprindere )
- consultanta privind depistarea si monitorizarea bolilor profesionale