Reprezentant Medical- promovare produse parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile si medicii;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clientii din Bucuresti si din tara;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Cerinte:
Minim 1 an experienta in vanzare catre lanturile de farmacii si medici;
Experienta in business development;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Contacte active in domeniu reprezinta avantaj;
Experinta in vanzare produse cosmetice, suplimente si produse parafarmaceutice;
Disponibilitate la deplasari in Bucuresti si in tara;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Masina, telefon si traininguri;
- pachet salarial motivant
- bonusuri anuale in functie de realizari.

Asteptam cv-urile dvs la: cariera@qlt.ro;
www.qlt.ro
www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.