REPREZENTANT MEDICAL PRODUSE DERMATOCOSMETICE

Mediplus Exim SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza numele, imaginea si serviciile Mediplus in relatiile cu clientii
Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona
Realizeaza prezentari de produs si training-uri pentru echipa de vanzari, medici si farmacisti
Identifica nevoilor clientilor si oportunitatile de crestere a pietei

CERINTE

Studii superioare: Medicina sau Farmacie
Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
Orientare spre atingerea obiectivelor
Entuziasm, spirit intreprinzator
Carnet de conducere si disponibilitate de a calatori
Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point)

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant precum si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist.

Mediplus Exim SA este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.