Reprezentant Medical - Prahova si Bucuresti

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor din portofoliul companiei
- realizarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si cei potentiali

CERINTE

- studii universitare superioare
- limba engleza (scris, citit, vorbit) - nivel mediu
- permis auto categ.B, fara accidente
- disponibilitate deplasari in zona alocata
- integritate, onestitate, bune abilitati de comunicare si negociere
- orientat spre obtinerea de rezultate, perseverent, responsabil

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- programe de pregatire profesionala
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV recent si scrisoare de intentie.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate !

EXPAND HEALTH ROMANIA, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant Medical pentru o importanta companie farmaceutica multinationala.