Reprezentant Medical - Prahova, Bucuresti si Iasi

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea stiintifica si etica a produselor din portofoliul companiei
Crearea si mentinerea relatiilor cu clientii (medici/farmacisti) din zona alocata
Disponibilitate pentru deplasari

CERINTE

Absolvent studii universitare medicale sau conexe (medicina generala, farmacie, bioinginerie medicala, medicina veterinara)
Experienta in domeniul pharma este considerata un avantaj
Excelente abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
Persoana corecta, ambitioasa, motivata, entuziasta
Permis auto categ.B, fara accidente
Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Instrumentele de lucru necesare (auto, mobil, device net, laptop etc.)
Programe de pregatire profesionala
Mediu de lucru profesionist

EXPAND HEALTH ROMANIA, lider in outsourcing farmaceutic, recrutare, training, organizator al congresului anual de sales si marketing farmaceutic PharmaBusiness Congress, angajeaza pentru unul dintre partenerii sai, o companie farmaceutica internationala,Reprezentant Medical.