Reprezentant Medical pentru Merck Sharp & Dohme

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea etica a produselor din portofoliu.
Mentinerea relatiei cu clientii existenti deja.
Largirea portofoliului de clienti.

CERINTE

Studii superioare finalizate, studiile medicale sau conexe reprezinta un avantaj
Experienta anterioara 6 luni in domeniul promovarii medicale (reprezinta avantaj)
Cunostinte despre activitatea reprezentantilor medicali

Persoana foarte sociabila, dinamica, perseverenta.
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Orientare catre rezultate, parteneriate pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, notebook)
Programe de pregatire profesionala: produse, vanzari, training medical (initial), traininguri periodice

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Merck Sharp & Dohme

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Merck Sharp & Dohme.