REPREZENTANT MEDICAL – MEDICINA MUNCII

BROTAC MEDICAL CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- Realizarea targetului lunar
- Întocmire, prezentare și negociere oferte de Medicina Muncii
- Dezvoltarea portofoliului de clienți
- Rezolvarea cu promptitudine a solicitarilor clientilor
- Cunoasterea și aplicarea prevederilor legale referitoare la serviciile medicale și Medicina Muncii
- Promovarea serviciilor companiei
- Întocmirea raportului de activitate săptămânal
- Monitorizarea concurenței pe piață

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aibă:
- Studii superioare ( avantaj comunicare, marketing)
- Experientă obligatorie pe un post similar - minim 2 ani
- Experientă în promovarea de servicii medicale
- Abilități de comunicare, relaționare
- Abilități de negociere și prezentare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Bonusuri
- Training
- Telefon
- Decontare transport

Clinica Brotac Medical Center este pe piata din 2006, se afla in relatii contractuale cu CASMB, CASCL, CASIF. Ofera servicii de recuperare medicala fizica si balneologie, reumatologie si ingrijiri medicale la domiciliu.