Reprezentant Medical locatia Bucuresti pentru Lundbeck

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata
- Promovarea produselor din portofoliul companiei
- Organizarea de prezentari de grup
- Raportare si comunicare permanenta cu managementul companiei

CERINTE

- Studii universitare absolvite medicale sau conexe (kinetoterapie, biologie, chimie, bioinginerie)
- Experienta in domeniul farmaceutic - 2 ani reprezinta avantaj
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, constiinciozitate si orientare spre obtinerea de rezultate
- Persoana deschisa, cu initiativa si spirit de echipa
- Limba engleza (scris, citit, vorbit) – nivel mediu
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point) – nivel mediu
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Pachet salarial atractiv
- Programe de pregatire profesionala
- Instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania – pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant Medical Bucuresti pentru compania Lundbeck.