Reprezentant medical Kerrhawe

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare medicala a portofoliului de produse alocate catre medici stomatologi
Realizarea de prezentari pentru profesionisti in domeniu
Suplimentarea bazei de date de medici stomatologi, colectare date din teren
Preluarea si gestionarea comenzilor

CERINTE

Studii medicale - STOMATOLOGIE
Experienta anterioara in promovarea medicala constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
Cunostinte de operare PC (MS - Office)
Permis de conducere categoria B
Atitudine pozitiva, personalitate matura, echilibrata, cu excelente abilitati de comunicare
Orientat spre rezultate, sociabil, energic, spirit de echipa, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Programe de pregatire profesionala.
Pachet salarial motivant si bonus
Instrumente de lucru (masina, telefon mobil, laptop)

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Kerrhawe, Reprezentant medical pentru Bucuresti.