Reprezentant Medical - Gemedica

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor aflate in portofoliu - marca Tyco, Syneture, Autosuture, Sofradim (materiale sutura, instrumentar chirurgical etc.) catre medicii chirurgi
- reprezentarea companiei in cadrul licitatiilor organizate in spitale
- stabilirea unor relatii bune cu medicii chirurgi in vederea cresterii nivelului vanzarilor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- raportarea si comunicarea permanenta cu conducerea companiei

CERINTE

- absolvent studii superioare, studiile medicale reprezinta avantaj
- experienta in promovare medicala divizia Hospital min. 2 ani
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- inalte abilitati rezolutive
- inalte abilitati persuasive
- responsabilitate si centrare pe obtinerea de rezultat
- limba engleza (scris, citit, vorbit) – bine
- permis auto categoria B
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional
- pachet salarial atractiv
- programe de pregatire profesionala semestrial
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant medical pentru compania Gemedica - importator-distribuitor de materiale sanitare cu experienta de aproximativ 10 ani in piata farma.