REPREZENTANT MEDICAL-experienta in promovarea produselor parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul reprezinta unul dintre cei mai importanti producatoari de suplimente nutritive si produse cosmetice, la nivel mondial compania este reprezentata de peste 6900 de magazine deschise in SUA si in alte 48 de tari.

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare;
Dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile si medicii;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, promovare si negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Sustinerea de prezentari la medici;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Experienta in promovare produse cosmetice, suplimente si produse parafarmaceutic la medici si in farmacii de minim 1-2 ani;
Cunostinte solide vizand biochimia/biotehnologiile- reprezinta un real avantaj;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Contacte active in domeniu medical/farmaceutic;
Disponibilitate la deplasari;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial motivant;
Posibilitati de crestere profesionala;
Bonusuri anuale in functie de realizari.

Pentru mai multe informatii vizitati: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.