REPREZENTANT MEDICAL divizia ONCOLOGIE si SNC - Bucuresti

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• promovarea etica si stiintifica a portofoliului de produse
• crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
• indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
• raportarea si comunicarea catre conducerea companiei

CERINTE

• absolvent studii medicale superioare
• experienta anterioara in promovarea medicala, colaborarea cu medici specialisti constituie avantaj
• abilitati de comunicare cu impact al mesajului medical
• excelente abilitati de vanzare si negociere
• capacitate de organizare si planificare
• orientare catre succes si perfomanta
• mentalitate pozitiva, flexibilitate
• cunostinte operare PC la un nivel mediu (MS Office)
• permis auto categ.B, fara incidente
• cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/avansat

BENEFICII OFERITE

• mediu de lucru profesionist
• pachet salarial motivant
• instrumentele de lucru necesare (automobil, laptop, mobil etc.)
• programe de pregatire profesionale

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania – pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant Medical pentru locatia B.