Reprezentant Medical Craiova, Bucuresti

Global Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promoveaza si vinde produsele unice Capsio la farmacii, magazine naturiste, medici.
• Intocmeste rapoarte periodice aspra situatiei zonei.
• Comunica permanent cu clientii in numele firmei.

CERINTE

• Experienta anterioara in vanzari
• Experienta in promovare si vanzare in farmaceutice si produse naturiste este un plus
• Spirit antreprenorial si dorinta de a reusi.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix baza 200 Eur
• comision de 10%.
• Bonus valoare facturata
• Suport permanent de marketing si sales.
• Masina de serviciu, telefon, etc

Folosind experienţa românească, acumulată şi certificată prin multiple medalii, Global Research a folosit apa cea mai pură, apa sărăcită în deuteriu, a adaugat experienţa şi cercetarea proprie în extrasul de ardei iute, capsicum şi alte uleiuri esenţiale din flora romîneasca spontană, a adugat multă muncă şi pasiune şi a rezultat un produs unic, original CAPSIO.