Reprezentant medical - Chirurgie

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions recrutează un Reprezentant medical - chirurgie pentru unul din clineții săi, o companie din domeniul serviciilor medicale, cu o rețea de peste 24 clinici în București și județe din întreaga țară.

- Contactează și vizitează clienții/potențialii clienți urmărind promovarea imaginii companiei și vânzarea portofoliului de servicii medicale pe partea de operații chirurgicale;
- Prezintă ofertele de servicii și ofertele speciale tuturor clienților / potențialilor clienți (medici, spitale, clinici);
- Răspunde de implementarea politicii de vânzări stabilite de Manager în zona sa de activitate;
- Răspunde de dezvoltarea raporturilor dintre clienți și companie (creșterea permanentă a numarului de clienti, cresterea vanzarilor);
- Urmărește activitățile desfășurate în piață de companiile din același domeniu de activitate;
- Face raportări săptămânale/lunare/trimestriale în legătură cu : activitatea desfasurată/nivelul vânzărilor/creșterea portofoliului de clienți;
- Dezvoltarea unei bune relații cu medicii, farmaciștii și celelalte categorii de specialiști din domeniul medical.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (Medicină/Farmacie/Chimie/Bio-Chimie);
- Minim un an de experiență într-un post similar;
- Abilități de negociere, comunicare, relaționare;
- Spirit organizatoric, inițiativă, loialitate;
- Permis de conducere categoria B;
- Prezență placută.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (mașină, telefon mobil, tichete de masă, diurnă pentru deplasări, prime de performanță);
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu competitiv și profesionist;
- Oportunități de dezvoltare profesională prin participarea la traininguri.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.