REPREZENTANT MEDICAL BUCURESTI, IASI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza produsele la medici si in farmacii
-supervizeaza modalitatea de prezentare a produselor din punctele de desfacere
-integreaza modalitatea de prezentare in punctele de desfacere conform strategiei stabilit
-executa actiuni de sampling si merchandising
-creeaza si dezvolta relatii cu clientii
-deruleaza proiecte de marketing
-rapoarte de activitate

CERINTE

-licenta in medicina/farmacie- constituie avantaj
-capacitate de analiza si sinteza,
-gandire proactiva,
-excelente abilitati de comunicare,
-capacitati de planificare, organizare si rezolvare de probleme,
- persoana dinamica, serioasa, rezistenta la efort sustinut, cu spirit de echipa;
- experienta in domeniu de minim 1 an constituie un avantaj;
- limba straina (engleza) constituie un avantaj;
- carnet de conducere (B).

BENEFICII OFERITE

salariu+bonus de target , training, facilitati- buget propriu/telefon/auto