Reprezentant Medical - Bucuresti, Constanta, Iasi, Timisoara

ROCHE Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentantul Medical al ROCHE dezvolta relatii profesionale cu medicii si farmacistii, cu alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice in zona geografica alocata.
- Reprezentantul Medical are ca obiectiv, in stransa colaborare cu managementul companiei, cresterea cererii pentru produsele ROCHE in piata locala de produse farmaceutice.

CERINTE

Candidatul ideal:
- are studii superioare de medicina sau farmacie,
- experienta de lucru ca si Reprezentant Medical,
- bune abilitati de comunicare,
- este bine organizat, dinamic si cu simt antreprenorial,
- este dispus sa lucreze cu norma intreaga pentru ROCHE.
- Permisul de conducere auto este obligatoriu.
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- ROCHE ofera un pachet salarial corespunzator experientei de lucru acumulate, computer, telefon si autoturism de serviciu.
- Se ofera in plus prime si premii stimulative, corespunzatoare performatei individuale.
- Dezvoltarea experientei profesionale este sustinuta de programe de pregatire continua.

ROCHE este companie multinationala, unul din liderii industriei farmaceutice la nivel mondial si local, activa in descoperirea, dezvoltarea, productia si furnizarea de solutii terapeutice inovative pentru ingrijirea sanatatii. In Romania ROCHE este prezenta de peste 10 ani, oferind conditii de lucru competitive pentru mai mult de 100 de angajati. ROCHE ofera reale oportunitati de cariera, mandrindu-se cu faptul ca a creat un mediu de lucru in care fiecare angajat isi dezvolta abilitatile, poate contribui pe termen lung la succesul companiei si este real apreciat in conformitate cu activitatea depusa.