REPREZENTANT MEDICAL BUCURESTI, BRAILA, GALATI

CITIUS-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor din portofoliu catre medici;
Organizarea de actiuni specifice in zona sa, respectind politica companiei;
Implementarea politicii companiei la nivelul teritoriului alocat;
Cresterea performantelor pe zona alocata: market share, etc.

CERINTE

- absolvent studii superioare medicina umana;
- cunostinte PC (Excel, Word, Power Point);
- carnet conducere categoria B;
- abilitatea de a-si atinge obiectivele;
- rezistenta la stres;
- flexibil, constiincios, prezentabil;
- dorinta de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Citius HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane.Clientul nostru este unul dintre marii producatori de medicamente la nivel mondial. Compania urmareste extinderea si consolidarea echipei de promovare/vanzari la nivel national.