Reprezentant Medical - Bucuresti ( B ), Constanta (C), Pitesti (P)

CSC PHARMACEUTICALS

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii superioare de medicina, farmacie sau echivalent
- domiciliu stabil in orasul de referinta si disponibilitate de a calatori
- carnet de conducere categoria B
- experienta de vanzari sau cea de reprezentant medical constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- suport din partea unei echipe de inalt nivel profesional
- reale posibilitati de dezvoltare profesionala intr- un mediu tanar si dinamic.

CSC PHARMACEUTICALS este o companie multinationala ce isi desfasoara activitatea in principal in Europa Centrala si de Est:
CSC Pharmaceuticals SA este parte a Grupului Angelini, cel mai mare producator de OTC- uri ( medicamente fara prescriptie medicala ) din Italia. Produsele Angelini sunt prezente în peste 60 de tari prin acorduri strategice si licente catre companii farmaceutice locale.
In Romania portofoliul companiei cuprinde peste 40 de medicamente ce se adreseaza unui numar mare de specialitati medicale ( medicina de familie, reumatologie, ginecologie, ortopedie, neurologie etc. )
Cele mai cunoscute produse ale companiei sunt Aulin, Erdomed, Tantum Verde.
Compania se afla intr- o continua evolutie, oferind posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul farmaceutic.