Reprezentant Medical Bucuresti

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza produsele farmaceutice la medici si farmacisti
-Isi atinge obiectivele stabilite de companie pe zona sa de lucru

CERINTE

-Minim 1 an experienta in promovarea/vanzarea in spitale a produselor farmaceutice
-Studii superioare, preferabil medicina sau farmacie
-Permis de conducere categoria B
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Cunostinte PC (MsOffice)
-Domiciliul stabil in Bucuresti
-Cunostinte limba engleza-nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Mediu de lucru profesionist, competitiv
-Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 19 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.