Reprezentant Medical - Bucuresti

LaborMed Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Absolvent de medicina, farmacie, biologie sau biochimie
- Experienta intr-o pozitie similara poate constitui un avantaj
- Dinamic si disponibil pentru deplasari
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Cunostinte de operare calculator
- Cunoasterea limbii engleze
- Carnet de conducere - categoria B (vechime min. 1 an)
- Domicliul stabil in Ploiesti

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de rezultate si mediu de lucru profesionist

LaborMed Pharma este companie farmaceutica activand in domeniul cercetarii-dezvoltarii, productiei si distributiei de medicamente generice. Compania a inregistrat o crestere de 33% in 2006, ajungand in topul primelor 15 companii farmaceutice din Romania, singurul producator privat local prezent in acest top anul trecut. In acest context, Labormed cauta un Manager de Resurse Umane care sa contribuie la realizarea obiectivelor strategice, actionand ca motor al cresterii performantei organizationale.