Reprezentant Medical Bucuresti

LaborMed Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Absolvent de medicina, farmacie, biologie sau biochimie
- Dinamic si disponibil pentru deplasari
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Experienta in domeniul farmaceutic constituie un avantaj
- Cunostinte de operare calculator
- Cunoasterea limbii engleze
- Permis de conducere categoria B
- Domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de rezultate si mediu de lucru profesionist

Grup farmaceutic romanesc, cu capital integral privat, fondat în 1991
Activitate integrata in domeniul dezvoltarii de medicamente generice in forme orale solide, al productiei si al distributiei de medicamente
Certificat GMP din octombrie 2001 pentru toate liniile de fabricatie
De la primul produs – Furosemid, lansat in 1992, actualmente portofoliul de medicamente LaborMed Pharma acopera 6 arii terapeutice ce cuprind peste 80 de produse înregistrate in Romania, dintre care aproape jumatate si in Europa de est
LaborMed Pharma ocupa locul 6 in topul companiilor farmaceutice ce activeaza in Romania (conf. Cegedim, 2006) si este unul dintre principalii producatori de medicamente destinate afectiunilor cardiovasculare din Romania (locul 3 ca volum in 2006)
Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul companiei: www.labormedpharma.com