Reprezentant Medical - Bihor, Galati, Bucuresti si Dolj

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor din portofoliul companiei catre medicii specialisti si farmacisti
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- pregatirea si participarea la minisimpozioane, congrese si prezentari de produse
- realizarea rapoartelor de activitate

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe (medicina, farmacie, biologie sau chimie)
- experienta anterioara in domeniul promovarii medicale este obligatorie, de cel putin 6 luni
- limba engleza (scris, citit, vorbit) - nivel mediu
- permis auto categ.B, fara accidente
- disponibilitate deplasari in zona alocata
- integritate, onestitate, bune abilitati de comunicare si negociere
- orientat spre obtinerea de rezultate, perseverent, responsabil

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv
- instrumente de lucru (automobil, telefon mobil, laptop)

Cei interesati sunt rugati sa trimita un cv la adresa:

oana.dracsineanu@expand.ro pentru locatia Galati, in atentia doamnei Oana Dracsineanu, anca.condret@expand.ro pentru locatia Bihor, in atentia doamnei Anca Condret, ioana.scarlat@expand.ro pentru locatiile Bucuresti si Dolj, in atentia doamnei Ioana Scarlat.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

EXPAND HEALTH ROMANIA, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Reprezentant Medical pentru o companie farmaceutica multinationala, de renume.