Reprezentant medical

S.C. YTS-Dental View S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului
Promoveaza serviciile YTS-Dental View catre comunitatea medicala stomatologica, in scopul atragerii de noi clienti

• Promovarea portofoliului de servicii de radiologie si tomografie dentara conform target-ului lunar agreat, catre medicii stomatologi
• Identificarea oportunitatilor de colaborare cu medicii/institutiile medicale, in scopul promovarii si vanzarii serviciilor medicale de radiologie dentara
• Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite şi pregatirea activităţii de implementare in teren a actiunilor de marketing
• Monitorizeaza activitatea medicilor colaboratori si propune metode de fidelizare si crestere a eficientei relatiei cu acestia prin raportare saptamanala
• Monitorizeaza si raporteaza actiunile de vanzari si marketing implementate de concurenta

CERINTE

Cerinte
• studii superioare, de preferat absolvent de medicina sau farmacie, cu experienta in vanzari minim 1 an
• cunoasterea mediului medical din Bucuresti, portofoliul de relatii medicale este un avantaj
• bune cunostinte de lucru pe calculator
• permis auto
• abilitatea de a lucra independent cu orientare spre rezultat si performanta
• persoana organizata, comunicativa cu FOARTE BUNE abilitati de promovare si vanzare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Telefon de serviciu
Mediu deschis de lucru ce favorizeazaa dezvoltarea profesionala si personala
Program si conditii de munca flexibile

Dental View este prima retea de centre de imagistica dentara digitala din Romania, avand servicii si echipamente ce raspund celor mai inalte standarde. Pe langa aparatura ultramoderna de care dispun, la clinicile DentalView lucreaza o echipa de profesionisti orientata spre confortul pacientilor si satisfactia medicilor si clinicilor partenere.
Reteaua Dental View cuprinde doua clinici - in Piata Muncii si pe Bld. Aviatorilor - la care atat medicii, cat si pacientii pot beneficia de o gama completa de servicii de radiografie si tomografie dentara 3D.