REPREZENTANT MEDICAL

STAR MINERALS

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB PART TIME

1.Promovarea produselor medicilor si farmaciilor din zona arondata(ORAS RESEDINTA DE JUDET BUCURESTI/ BRASOV/ CLUJ IASI/ TIMISOARA) conform unui orar de vizitare saptamanal.
2.Raportarea saptamanala a vizitelor efectuate
3.Atingerea obiectivelor de vanzari in zona arondata

CERINTE

1.Experienta minim 2 ani ca reprezentant medical.
2.Studii universitare (preferabil medicina/farmacie/biologie).
3.Capacitate de a-si organiza munca eficient .
4.Orientat spre rezultat si performanta
5.Cunostinte operare PC(Office)
Reprezentantul medical cu experienta,care doreste sa isi valorifice la maximum experienta acumulata intr-un job part time ,capabil ca in timp scurt sa atinga rezultate ,este persoana pe care o cautam.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
1.Pachet salarial fix motivant conform muncii depuse +BONUSATII SUBSTANTIALE la atingerea obiectivelor
2.Oportunitatea de a promova in cadrul companiei.
3.Program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Importator ,producator in domeniul farmaceutic