Reprezentant Medical

S.C. Vitane Pharma S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor din portofoliu precum si a imaginii companiei catre farmacii, cabinet medicale individuale si spitale;
- Acoperirea zonei alocate prin preluarea si dezvoltarea portofoliului de clienti existent
- Urmarirea si implementarea campaniilor promotionale specifice;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu reprezentantii distrbuitorului si comunicarea continua cu acestia;
- Pozitioneaza produsele la clienti în conformitate cu strategia de marketing.
- Monitorizarea disponibilității produselor în farmacii;
- Raportarea saptamanala a activitatii derulate.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (domeniul medical, farmacie, chemie, biologie);
- Bune abilitati de prezentare-promovare, de comunicare si negociere;
- Buna cunoastere a pietei de profil;
- Experienta in domeniu prezinta un avantaj
- Cunoasterea la un nivel bun a limbii Engleze;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte competitiv
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala.

DESCRIEREA FIRMEI

www.vitanepharma.com