Reprezentant medical

SC DORIOT DENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• atingerea unui target prestabilit;
• managementul eficient al relatiilor cu clientii;
• zilnic se va realiza un raport asupra activitatii prestate;
• propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii firmei;
• permanenta actualizare a bazei de date, a informatiilor despre piata si concurenta;
• colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea în bune conditii a activitatii;
• dezvoltarea retelei de clienti.

CERINTE

• Promovarea in cabinete stomatologice si laboratoare de tehnica dentara a produselor;
• mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii din zona de responsabilitate; se vor vizita zilnic minim 15 clienti;
• Rapiditate de executie;
• Capacitate organizatorică si de planificare;
• Capacitate de a lucra in situatii stresante;
• Spirit analitic;
• Adaptabilitate, integritate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Salariu fix + procent din vanzari;
• Mediu de lucru tanar si dinamic;
• Salariu direct proportional cu munca prestata;

Doriot Dent a fost înfiinţată în 1997, iar de atunci reprezentăm un nume de referinţă, un standard de profesionalism pe piaţa produselor stomatologice şi de tehnică dentară.