REPREZENTANT MEDICAL

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deruleaza actiuni de promovare si vanzare a produselor din portofoliul Companiei (servicii de medicina muncii/abonamente medicale)
Administreaza baza de date cu clientii actuali si potentiali
Identifica noi clienti potentiali pe piata si ii oferteaza in fuctie de cerintele acestora
Participa la realizarea ofertelor, incheierea contractelor si urmareste derularea acestora
Cunoaste in detaliu produsele si caracteristicile acestora
Urmareste si gestioneaza modalitatea de derulare a proiectelor in curs
Analizeaza piata de servicii medicale si concurenta;
Participa activ la promovarea si organizarea serviciului de medicina muncii.

CERINTE

Experienta in vanzarea de servicii medicale - minim un an
Abilitati de comunicare, prezentare si planificare (cursuri de vanzari constituie un avantaj)
Persoana dinamica, responsabila, optimista, cu atitudine pozitiva
Limba engleza nivel conversational
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Beneficii aferente activitatii (masina , telefon, laptop)
Posibilitati reale de promovare si perfectionare
Mediu de lucru exceptional, intr-o echipa dinamica si profesionista.

Persoanele interesate pot aplica la carmen.draghici@clinicaromgermed.ro

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.