Reprezentant medical

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Subordonari: Project Manager(PM)

Obiectiv :

Promovarea serviciilor de turism medical oferite de companie catre comunitatea medicala, in scopul depistarii posibililor pacienti orientati catre tratament in clinicile din Germania aflate in portofoliu

Promovarea portofoliului de servicii, conform cu target-ulsaptamanal/ lunar stabilit, catre medici (ex: oncologi, medici de familie, neurologi, cardiologi, etc)

Initierea si mentinerea relatiilor cu noi medici colaboratori

Identificarea oportunitatilor de colaborare cu medicii/institutiile medicale, in scopul promovarii serviciilor medicale oferite

Reactualizarea si actualizarea bazei de date privind pacientii si medicii colaboratori

Organizarea si participarea la conferinte dedicate medicilor si/sau pacientilor

Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite şi pregatirea activităţii de implementare in teren a actiunilor de marketing;

Intocmeste saptamanal raportarea rezultatelor catre PM.

Monitorizeaza si raporteaza actiunile de vanzari si marketing implementate de concurenta.

CERINTE

Studii medii / superioare de preferat in domeniul medical

Bune cunostinte de operare PC (Office, e-mail, web)

Permis auto, fara incidente

Abilitatea de a lucra independent cu orientare spre rezultat si performanta

Persoana entuziasta, proactiva, organizata, cu bune abilitati de comunicare si interrelationare

Prezinta avantaj cunoasterea limbii germane, experienta similara in vanzari, cunoasterea mediului medical din Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Venit atractiv
Laptop, masina si telefon de serviciu
Participari la training-uri si sesiuni de formare

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.