REPREZENTANT MEDICAL

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu medicii de familie si specialisti;
Desfasurarea in conditii de eficienta a activitatii in zona alocata prin planificarea si organizarea vizitelor si prin informarea corecta a clientilor(cabinete medicale individuale, spitale, policlinici);
participa la toate cursurile pregatitoare in scopul imbunatatirii cunostintelor sale si dezvoltarii continue a abilitatilor si competentelor conform cerintelor companiei ROMAR;

CERINTE

-Absolventi ai Facultatii de Medicina si Farmacii sau specialitati inrudite;
- LIMBA RUSA-Vorbit-nivel avansat, Scris-nivel mediu
Experienta in promovarea-vanzarea produselor/servicii medicale minim 2 ani;
Persoana orientata spre rezultate, organizata, perseverenta, spirit de echipa;
Posesor permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Centrul Medical ROMAR reprezinta la ora actuala singurul centru de diagnostic si tratament din tara cu acoperire nationala, avand o retea formata din centre proprii si centre partenere ce asigura toata gama de servicii medicale: asistenta primara, consultanta de specialitate, analize si investigatii de laborator, precum si servicii complete de imagistica la standarde occidentale.