Reprezentant Medical

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii si serviciilor companiei;
- Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
- Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;
- Raportare si comunicare cu superiorul ierarhic.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare, de preferat in domeniul medical (medicina, chimie, biochimie, bioinginerie medicala);
- Experienta anterioara in promovare,pe pozitia de reprezentant medical, minim 1 an;
- Persoana dinamica cu o atitudine pozitiva, diplomata, cu excelente abilitati de comunicare, negociere si o deosebita atentie la detalii;
- Cunostinte de operare PC (MS Office);
- Persoana orientata spre rezultate, sociabila, energica, cu spirit de echipa, onesta si integra;
- Permis de conducere categoria B, si disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Respectarea conditiilor contractuale;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitati de formare si de dezvoltare profesionala;
- Pachet de beneficii motivant