Reprezentant Medical

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cresterea vanzarilor;
-mentinerea, crearea, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si potentiali;
-atragerea de clienti noi – identificarea de clienti potentiali, demararea si dezvoltarea relatiei cu aceasta categorie de clienti;
-intocmirea rapoartelor de activitate;
-promovarea produselor stomatologice si de tehnica dentara de top in Bucuresti si in tara.

CERINTE

-experienta relevanta in Vanzari;
-foarte bune abilitati de comunicare;
-persoana automotivata, cu un bun management al timpului;
-disponibilitate de deplasare si program prelungit;
-cunostinte de limba engleza, limba germana reprezinta avantaj;
-experienta relevanta in conducerea autovehiculelor;
-cunostinte generale de utilizare PC;
-cunoasterea domeniului de activitate (stomatologie, tehnica dentara, ortodontie), constituie un plus;

BENEFICII OFERITE

-munca intr-o companie cu valori internationale;
-posibilitatea de promovare;
-salar si bonus in functie de Vanzari;
-telefon si masina de serviciu;