ASISTENT MEDICAL GENERALIST

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuează investigatii audiometrice,
- Recomanda si realizeaza protezarea auditiva ;
- Promoveaza produsele si serviciile Companiei catre pacienti;
- Tine evidenta pacientilor si urmareste evolutia acestora;
- Mentine relatia cu medicii din zona arondata si urmareste dezvoltarea acesteia

CERINTE

Absolvent de studii sanitare sau bioinginerie medicala; cunostinte de anatomie generala sau in special a urechii constituie avantaj)
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Orientare catre pacient si nevoile acestuia;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Atitudine pozitiva, persoana dinamica, capabila sa lucreze independent;
- Cooperare si lucru in echipa;
- Cunostinte bune PC;
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

-Training si formare profesionista in domeniul audiometriei si protezarii auditive;
-Pachet salarial pe masura pregatirii si experientei
-Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.