Reprezentant medical

Unimed Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei, organizarea de seminare, prezentari, cu scopul atingerii obiectivului de vanzari stabilit, pozitia necesita calatorii frecvente in teritoriu.

CERINTE

Medic sau studii similare, foarte bune abilitati de comunicare si negociere, carnet de conducere cu experienta. Personalitate dinamica, autonoma si creativa, abilitati de analiza si planificare. Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: masina, telefon, notebook, bonus in functie de rezultatele obtinute.

Unimed Pharma este o companie farmaceutic¿ slovac¿ profilat¿ pe fabrica¿ia de produse generice oftalmologice. Portfoliul actual include peste 30 de produse pentru o gam¿ larg¿ de afec¿iuni, produse destinate chirugiei ¿i microchirurgiei oftalmice, suplimente nutritive destinate ¿ngrijirii zilnice ¿i preventive a ochilor.
Unimed Pharma este liderul pe pia¿a oftalmologic¿ din Slovacia ¿i de¿ine pozi¿ii semnificative pe alte 7 pie¿e din UE.