Reprezentant medical

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant Medical pentru orasele Bucuresti, Tg. Mures, Deva, Constanta, Iasi.

Reprezentantul medical va promova produsele din portofoliul firmei catre specialistii din zona alocata, va participa la prezentari de produse pentru profesionistii din domeniul medical, va dezvolta reteaua de clienti in vederea intocmirii obiectivelor fixate in planul de promovare.

CERINTE

Candidatul ideal are studii universitare/ postuniversitare finalizate de medicina, farmacie, biologie, chimie, permis de conducere categoria B, abilitati de comunicare, planificare si organizare, persuasiune si tinuta business.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, compus din parte fixa + bonus trimestrial, autoturism de serviciu, telefon mobil, mediu de lucru profesionist. Dezvoltarea carierei este sustinuta periodic de programe de training specializate.

Aplicatiile primite sunt tratate cu maxim de confidentialitate. Doar candidatii selectionati pentru interviu vor fi contactati.