reprezentant medical

mlm medical srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este situat in cadrul departamentului vanzari si are drept scop promovarea si vanzarea consumabilelor medicale pentru sectiile de chirurgie, urologie, ginecologie, ortopedie, sali de operatie din cadrul spitalelor.

Principalele responsabilitati:
- identifica noi posibilitati de dezvoltare a portofoliului de clienti din zona alocata
- deruleaza actiuni de promovare si vanzare a produselor din portofoliul companiei
- mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
- se implica in cresterea gradului de satisfactie al clientilor

CERINTE

- studii medii/superioare, de preferinta in domeniile: medical
- experienta in vanzari: minim 3 ani
- cunostinte training-uri organizate de catre partenerii externi pentru produsele din portofoliul companiei
- salariu motivant (salariu fix si bonusuri din vanzari in functie de realizari)
- masina si telefon de serviciu
te de operare PC(Word, Excel, Power Point)
- limba engleza scris/vorbit f. bine
- excelente abilitati de comunicare si lucru
in echipa
- perseverenta, corectitudine, implicare
- dinamism, flexibilitate, adaptabilitate
- permis de conducere auto cat. B

BENEFICII OFERITE

¿¿¿ training-uri organizate de catre partenerii externi pentru produsele din portofoliul companiei
¿¿¿ salariu motivant (salariu fix si bonusuri din vanzari in functie de realizari)
¿¿¿ masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

import si distributie consumabile medicale