Reprezentant medical

SC ENA FARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.promovarea profitabila a produselor si imaginii companiei
2.initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu medici, farmacii, CAS-uri si alti clienti importanti din zona alocata.
3.actualizarea in permanenta a bazei de date din teritoriul alocat
4.intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate conducerii organizatiei la termenele stabilite
5.participarea la conferinte, congrese, simpozioane de specialitate
6.monitorizarea activitatii concurentei si propunerea de masuri de combatere a acesteia
7.participarea la licitatii

CERINTE

Candidatul ideal:
1.absolvent de studii superioare (STUDII MEDICALE SAU INRUDITE CONSTITUIE AVANTAJ)
2.dornic sa inceapa/sa continue o cariera de succes alaturi de o echipa tinara profesionista (EXPERIENTA IN VANZARI FARMA, DISPOZITIVE MEDICALE, APARATURA MEDICALA, CONSTITUIE REAL AVNTAJ)
3.bune abilitati de comunicare
4.bine organizat, dinamic
5.serios, perseverent
6.bun ascultator
7.persoana cu initiativa
8.cunostinte avansate de limba engleza (OBLIGATORIU)
9.permisul de conducere auto (CEL PUTIN 1 AN EXPERIENTA).
10.cunostinte PC avansate (OBLIGATORIU)

RUGAM SA TRIMITA CV NUMAI ACEI CANDIDATI CARE SE INSCRIU CA PROFIL IN CERINTELE DE MAI SUS

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu; telefon mobil; salariu fix si comisioane functie de realizari

Compania Ena Farma are ca domeniu principal de activitate furnizarea de dispozitive medicale din Elvetia. www.enafarma.ro